Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Síťové prvky

Síťové prvky

Zobrazuji 1-19 z 19
    UTP kabel cat 5e CCA pro běžné instalace -metráž
    6,00 Kč
    4,96 Kč bez DPH
    6,00 Kč
    4,96 Kč bez DPH
    Skladem 9790 ks
    ks
      UTP kabel cat 5e CCA pro běžné instalace - krabice 305m
      890,00 Kč
      735,54 Kč bez DPH
      890,00 Kč
      735,54 Kč bez DPH
      skladem u nás 2 ks
      ks
        FTP kabel drát venkovní Cat5e, PE, 24AWG, 305m, Cívka
        2 321,00 Kč
        1 918,18 Kč bez DPH
        2 321,00 Kč
        1 918,18 Kč bez DPH
        skladem u nás 1 ks
        ks
          FTP kabel drát venkovní Cat5e, PE, 24AWG, metráž
          11,00 Kč
          9,09 Kč bez DPH
          11,00 Kč
          9,09 Kč bez DPH
          Skladem 400 ks
          ks
            UTP kabel cat 6 - krabice 305m - drát
            4 257,00 Kč
            3 518,18 Kč bez DPH
            4 257,00 Kč
            3 518,18 Kč bez DPH
            1 den na náš sklad
            ks
              UTP kabel cat 6 - krabice 305m - lanko
              4 367,00 Kč
              3 609,09 Kč bez DPH
              4 367,00 Kč
              3 609,09 Kč bez DPH
              1 den na náš sklad
              ks
                Svářečka optických vláken Voklstec K5
                34 900,00 Kč
                28 842,98 Kč bez DPH
                34 900,00 Kč
                28 842,98 Kč bez DPH
                do 7 dnů
                ks
                  Svářečka optických vláken Voklstec K5 - předváděcí
                  31 900,00 Kč
                  26 363,64 Kč bez DPH
                  31 900,00 Kč
                  26 363,64 Kč bez DPH
                  skladem u nás 1 ks
                  ks
                    Samonosný optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 2vl., 9/125, G657A, LSOH, 3mm, Eca, KDP
                    11,40 Kč
                    9,42 Kč bez DPH
                    11,40 Kč
                    9,42 Kč bez DPH
                    1 den na náš sklad
                    ks
                      Samonosný optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 4vl., 9/125, G657A, LSOH, 3mm, Eca, KDP
                      12,80 Kč
                      10,58 Kč bez DPH
                      12,80 Kč
                      10,58 Kč bez DPH
                      1 den na náš sklad
                      ks
                        Samonosný optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 8vl., 9/125, G657A, LSOH, 3,4mm, Eca, KDP
                        16,20 Kč
                        13,39 Kč bez DPH
                        16,20 Kč
                        13,39 Kč bez DPH
                        1 den na náš sklad
                        ks
                          Samonosný optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 16vl., 9/125, G657A, LSOH, 3,7mm, Eca, KDP
                          23,90 Kč
                          19,75 Kč bez DPH
                          23,90 Kč
                          19,75 Kč bez DPH
                          1 den na náš sklad
                          ks
                            TP-LINK TL-FC311B-2 optický převodník
                            465,00 Kč
                            384,30 Kč bez DPH
                            465,00 Kč
                            384,30 Kč bez DPH
                            1 den na náš sklad
                            ks
                              TP-LINK MC220L optický převodník s SFP
                              485,00 Kč
                              400,83 Kč bez DPH
                              485,00 Kč
                              400,83 Kč bez DPH
                              1 den na náš sklad
                              ks
                                Hikvision DS-3E0510HP-E switch s SFP
                                3 470,00 Kč
                                2 867,77 Kč bez DPH
                                3 470,00 Kč
                                2 867,77 Kč bez DPH
                                1 den na náš sklad
                                ks
                                  Pigtail LC/UPC 9/125 2m
                                  57,00 Kč
                                  47,11 Kč bez DPH
                                  57,00 Kč
                                  47,11 Kč bez DPH
                                  1 den na náš sklad
                                  ks
                                    Pigtail LC/APC 9/125 2m
                                    57,00 Kč
                                    47,11 Kč bez DPH
                                    57,00 Kč
                                    47,11 Kč bez DPH
                                    1 den na náš sklad
                                    ks
                                      Pigtail SC/APC 9/125 2m
                                      57,00 Kč
                                      47,11 Kč bez DPH
                                      57,00 Kč
                                      47,11 Kč bez DPH
                                      1 den na náš sklad
                                      ks
                                        Pigtail SC/UPC 9/125 2m
                                        57,00 Kč
                                        47,11 Kč bez DPH
                                        57,00 Kč
                                        47,11 Kč bez DPH
                                        1 den na náš sklad
                                        ks
                                        Produktů na stránku 72144216
                                        Sídlo společnosti

                                        Budova IBC
                                        Příkop 838/6
                                        Brno 60200
                                        IČ: 05851807
                                        DIČ: CZ05851807

                                        Sklad

                                        Petra Bezruče 614
                                        Jevíčko 56943

                                        Najdete nás také na:

                                        Hodnocení obchodu na Zboží.cz

                                        NajduZboží.cz

                                        Rychlý kontakt
                                        Jiří Pospíšil
                                        Jiří Pospíšil
                                        9:00 - 17:00
                                        Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz